Frakčná ihličková radiofrekvencia

        Najlepší nástroj pre dokonalé spevnenie kože. Mikroihličková frakčná technológia využíva bipolárnu rádiofrekvenciu. Princípom ošetrenia je transport precízne kontrolovanej tepelnej energie do požadovanej hĺbky v podkoží. Špičková kontrola intenzity ošetrenia zaručuje maximálny pozitívny efekt terapie pri minimálnom riziku nežiaducich efektov. Možno využiť ako samostatné ošetrenie, alebo v kombinácii. Táto technológia patrí medzi tzv. minimálne invazívne zákroky.

        Mikroihličky preniknú do kože priamo ku kolagénovým a elastickým vláknam, kde sa emituje /vypustí/ kontrolované množstvo tepelnej energie. Systém presne reguluje a kontroluje intenzitu RF energie /tj. teplotu, ktorú dodávame/. Môžeme tak ovplyvniť intenzitu ošetrenie a tým aj výsledok,ktorý potrebujeme. Takisto vieme meniť aj hĺbku prieniku /tá sa dá nastaviť od 0,2 do 4mm/, nakoľko hrúbka kože sa je rôzna podľa miesta ktoré ošetrujeme. Cielené prehriatie kolagénnych vlákien ma za následok tzv. zmrštenie kolagénu, čo vedie k okamžitému vypnutiu kože a následne prichádza k produkcii nových kolagénnych vlákien, čo zabezpečí po sérii 2-3 ošetrení dlhodobý efekt spevnenia a vypnutia kože. Spoľahlivo vyhladzuje známky času na tvári, krku a dekolte. Má 49 pozlátených mikroihličiek. Vďaka technológii Shock Free je povrch pokožky minimálne narušený a ošetrenie je minimálne bolestivé.

        Liftingový efekt je viditeľný ihneď po ošetrení. A k ďalšiemu zlepšovaniu textúry pleti dochádza postupne v priebehu 3-4- týždňov, kedy nastáva intenzívna novotvorba kolagénu a elastínu. Veľkou výhodou ošetrenia je fakt, že  je vhodné pre všetky typy pleti, ošetrenie je možné vykonávať aj v letných mesiacoch bez obmedzení a rýchle hojenie – cca 12-24 hod podľa intenzity ošetrenia, klient môže nasledujúci deň aplikovať make-up a ísť do práce.

Využitie:

  • Lifting tváre, krku a dekoltu
  • Volumetrické vypnutie tkaniva
  • Strie ( až do hĺbky 4 mm )
  • Periorbitálne vrásky
  • Aktívne akné a jazvy po akné
  • Rejuvenizácia – omladenie
  • Redukcia zväčšených pórov
  • Neokolagenéza
  • Depigmentácia – subablatívna hlavica

Pre koho je vhodné ošetrenie?

Pre všetkých, ktorých trápi:

– ochabnutá pokožka tváre a krku a iných častí tela (napríklad ramená, stehná, brucho)

– poklesnuté kontúry

– rozšírené póry

– aktívne akné

– vrásky

– nadmerné potenie