HIFU FACELIFTING
     
Hifu ultherapia - neinvazívny facelifting čela, očného okolia, líc, podbradkuHIFU predstavuje ultrazvuk s vysokou intenzitou a je inovatívnym, bezbolestným a neinvazívnym spôsobom na odstránenie vrások. Efekt  trvá až dva roky a je priaznivý pre pokožku. Ďalšie aplikácie zahŕňajú zdvíhanie obočia a liečbu spojivového tkaniva a celulitídy. Vysoko koncentrované ultrazvukové vlny prenikajú hlboko do kože a stimulujú tvorbu kolagénu a elastínu 20% výsledku je možné vidieť ihneď po ošetrení. O 3-6 mesiacov neskôr je viditeľný konečný výsledok .

Vysoko zaostrený ultrazvuk aktivuje a urýchľuje vlastný proces omladenia v oblastiach tváre, krku a dekoltu a tým pomáha priťahovať pokožku, aby sa spevnila a stala sa pevnejšou. Táto metóda nevyžaduje žiadne krémy, žiadne umelé plnivo ani toxíny. Spočíva výlučne v prirodzenej  schopnosti tvorby kolagénu. Keďže ošetrenie je zamerané na hlbšie vrstvy, povrch pokožky nie je ovplyvnený. Po ošetrení sa môžete venovať svojim bežným činnostiam .

Procedúra je ultrazvukovou terapiou a stimuluje produkciu kolagénu prostredníctvom cieleného vstupu ultrazvukovej energie do hlbokých tkanivových vrstiev kože. To ohrieva tkanivo, čo spúšťa prirodzenú reakciu pokožky, ktorá iniciuje regeneračný proces produkciou neo-kolagénu.

Lasery sa zvyčajne zameriavajú na najvrchnejšie vrstvy kože (napr. Na potlačenie jemných čiar, vrások a zmien v pigmentácii). Procedúra HIFU s ultrazvukovou terapiou obchádza povrch pokožky a zameriava sa výlučne na hlboké, štrukturálne vrstvy kože, kde je uložený kolagén.
Ošetrenie ultrazvukom HIFU je úplne bezbolestné.

HLAVNÉ APLIKÁCIE:

    Zjemnene, prípadne odstránenie jemných vrások v oblasti očí, tváre ,čela ,úst ,brady
    Zdvíhanie tváre
    Zdvíhanie obočia
    Spevnenie dekoltu
    Kožné vyhladzovanie po liposukciiPROCES OŠETRENIA

Ultrazvuková sonda sa rovnomerne presúva cez oblasti ošetrenia, aby sa ultrazvukové vlny s vysokou intenzitou mohli dostať k podkladovému spojivovému tkanivu a generovať požadované účinky priťahovania kože. Nadmerné vrstvy kože zostávajú nedotknuté, čo znamená, že zdvíhanie môže byť vykonané jemne a bez stopy.

Táto jemná forma zdvíhania môže byť použitá na celej ploche, aby pôsobila proti prehĺbeniu vrások. Nasledujúce oblasti sú ideálne na ošetrenie: oblasť krku, brady, tváre a oblasť obočia.  
AKO DLHO TRVÁ OŠETRENIE?

Jedno ošetrenie trvá od 30 minút do 2,5 hodiny v závislosti od oblasti.

AKO ČASTO APLIKOVAŤ HIFU?

Vo všeobecnosti možno dosiahnuť vynikajúce výsledky už po prvom ošetrení prístrojom HIFU. Dodatočné ošetrenie sa môže vykonať najskôr o 8-12 mesiacov od prvého ošetrenia. Na podporu rastu a regenerácie kolagénu odporúčame používanie špeciálnej kozmetiky. S radosťou vám poradíme s príslušnými produktmi.

VEDĽAJŠIE ÚČINKY

Po ošetrení sa môžete okamžite zaradiť do bežných každodenných činností , pretože horné vrstvy kože nie sú poškodené ultrazvukom s vysokou intenzitou. V niektorých prípadoch môže dôjsť k slabému sčervenaniu alebo opuchu, čo rýchlo pominie. Môže to byť aj mierna citlivosť na dotyk a ľahké pocity brnenia, ktoré môžu pretrvať niekoľko týždňov. Vo veľmi zriedkavých prípadoch môže dôjsť ku vzniku podliatin a dočasnej lokálnej necitlivosti. Tieto vedľajšie účinky zmiznú po niekoľkých dňoch.

Kontraindikácie

    Kovové implantáty v oblasti ošetrenia
    Kardiostimulátory
    Poruchy zrážanlivosti krvi
    Silikónové injekcie v oblasti ošetrenia