RÁDIOFREKVENCIA

 

Ide o svetovú novinku, pri ktorej sa využíva hĺbkové rádiofrekvenčné prehriatie kožnej riasy, vytvorenej v aplikačnej hlavici podtlakom.

 

                     

     

Princípom ošetrenia novou technológiou je šetrné prehrievanie hlbších vrstiev kože, čo v konečnom dôsledku vedie ku vypnutiu kože a novotvorbe kožného väziva – kolagénu, ktorý je najviac zodpovedný za vzhľad kože. Pri ošetrení je koža vtiahnutá medzi dve aktívne elektródy a elektromagnetický impulz rovnomerne zahreje cielenú časť kože bez poškodenia jej povrchovej vrstvy.

                       

Ošetrenie je takmer bezbolestné, trvá asi 20-60 minút(podľa potreby ošetrenie a ošetrovanej časti) a ošetrený klient(ka) sa môže vrátiť k bežným denným aktivitám. Ošetrenie, tak ako aj pri iných omladzovacích procedúrach, nie je jednorazové a doporučuje sa aspoň 4 krát zopakovať, čo samozrejme závisí od stavu pokožky a požiadavkách zákazníka. Ošetrenie sa môže vykonávať dvakrát týždenne.  Výsledok možno nazvať i nechirurgickým faceliftingom. Pôsobením novej technológie sa zlepší kondícia kože o 5-10 rokov . Samozrejme, že ošetrenie novou technológiou nie je spojené s takými rizikami, bolestivosťou a vyradením z bežného života ako chirurgický facelifting. V porovnaní s ostatnými, tzv. fotoomladzovacími procedúrami je ošetrenie rádiofrekvenciou za asistencie vákua oveľa účinnejšie.

     

             

                  

Rádiofrekvencia nemá žiadne vedľajšie účinky, nie je bolestivá (klient cíti iba teplo v ošetrovanej oblasti) a ihneď po ošetrení sa klient môže vrátiť späť do bežného života. Rádiofrekvenčné ošetrenie prebieha po očistení pokožky pomocou špeciálnej hlavice. Po ošetrení môže byť pokožka ľahko začervenaná, ale dané začervenanie samovoľne zmizne po krátkej dobe. Veľkou výhodou je, že nie je kontraindikované opaľovanie za podmienok, že klient používa vhodný opaľovací prípravok.

 

RÁDIOFREKVENCIA I NA CELULITÍDU A  VYHLADENIE STRIÍ                

  
Tuk v problémových zónach, ochabnutá pokožka a neúspešný boj so striami či celulitídou má riešenie. Inovatívna rádiofrekvenčná metóda, veľmi efektívna a neinvazívna, ktorá si nevyžaduje žiadne operačné zákroky, bolestivé injekcie a "nevyradí" vás ani z práce. Podstatou tejto metódy je, že prostredníctvom rádiofrekvenčných vĺn sa aktivuje metabolizmus v tukovej väzivovej vrstve. Celulitída, ktorá vzniká tým, že sa tukové bunky nafúkli a zadržiavali vodu, je postupne odbúravaná. Nabudený metabolizmus prerušuje väzivové spoje, vďaka čomu sa redistribujú tekutiny z problematických zón, ako sú napríklad stehná či boky. Spevní a omladí Vašu pokožku  

 

OŠETRENIE RÁDIOFREKVENCIOU

   

    tvár (celá alebo lokálne: vrásky v okolí úst, očí a nosovoústne ryhy, dvojitá brada, jazvy)
    krk
    brucho a boky
    stehná (vnútorná, vonkajšia, predná aj zadná strana)
    ramená (vnútorná aj vonkajšia strana)
    chrbát
    nohy (lýtka)

 

Rádiofrekvenciou neošetrujeme

                                                      

   očné viečka
   triesla
   pohlavne orgány

 

Rádiofrekvenciu na tvár nie je možné použiť pri

   

    Tehotenstvo a laktácia
    Zápal nervov, očné problémy
    Veľmi citlivá pokožka
    Nedávne kolagénové výplne, kovové implantáty v tele

 

Rádiofrekvenciu na telo nie je možné použiť pri

   

    Tehotenstvo a laktácia
    Vážne srdcové ochorenia, vysoký krvný tlak, poruchy zrážanlivosti krvi
    Horúčkové stavy, ochorenie spojivového tkaniva
    Čerstvé poranenia a infekčné ochorenia pokožky
    Epilepsia, rakovina, pri flebopatiach, kovové implantáty v tele