ULTRAZVUKOVÁ  KAVITÁCIA

 Ponúkame:    
najmodernejšiu technológiu kombinácie ULTRAZVUKOVEJ KAVITÁCIE  S  RÁDIOFREKVENCIOU, ktorá Vám odstráni prebytočné tukové vrstvy, eliminuje celulitídu a vyhladí pokožku.

Prevratná svetová novinka formovania postavy s trvalým efektom, ktorý je viditeľný už po prvom sedení zmenšením obvodu ošetrovanej časti. Už po prvom ošetrení môžete schudnúť o niekoľko centimetrov. Kavitácia je teda známa ako neinvazívna (nechirurgická) liposukcia bez zásahu skalpelom. Po ošetrení možno okamžite pokračovať v telesnej aktivite. Využitie kavitačného prístroja je predovšetkým na odstránenie lokálneho tuku, celulitídy, na tvarovanie postavy a celkovú remodeláciu postavy.

 

                          

                                           

 

Princípom kavitácie je pôsobenie ultrazvukových vĺn na príslušnú oblasť, čím dochádza k rozbitiu membrány tukovej bunky, ktorej obsah sa vyleje do medzibunkového priestoru a odtiaľ sa dostáva do lymfatického systému a je prirodzene odplavený lymfatickými a močovými cestami von z tela. Rádiofrekvencia preniká do väčšej hĺbky tukových buniek, urýchľuje prienik a odvedenie látok do lymfatického systému a súčasne má za následok dosiahnutie výrazne vyššieho efektu napnutia a spevnenia pokožky. Napomáha k zlepšeniu kondície pokožky a jej omladeniu. Zároveň odstraňuje celulitídu a strie.

Ultrazvukovú liposukciu   


odporúčame realizovať: 

tú istú partiu 1x za 10-14 dní, inú partiu tela týždeň po predchádzajúcej kavitovanej inej časti. Celá kúra by sa mala skladať zo 6–12 sedení (podľa požadovaného efektu). Jedno sedenie trvá približne 30-60 minút.
Po ošetrení je nutné dodržiavať pitný režim - min. 2-3 litre tekutín denne! Taktiež sa odporúča zvýšiť fyzickú aktivitu, ktorá podporuje odstránenie uvoľnených tukových buniek, vylúčiť konzumáciu alkoholu a kofeínu 24 hodín pred a aspoň 24 hodín po zákroku.
Pre rýchlejší /viditeľnejší efekt a vyššiu účinnosť odporúčame po ultrazvukovej kavitácii absolvovať lymfodrenáž , ktorú máme taktiež v našej ponuke. Je to sekvenčná tlaková masáž, ktorá pôsobí na lymfatický systém, zoštíhľuje, spevňuje, vyhladzuje celulitídu, formuje postavu a odstraňuje obehové poruchy.

 

PRE KOHO  JE KAVITÁCIA URČENÁ

                                              

Kavitácia: 

    Kavitácia je určená nie len pre ženské pohlavie, ale aj pre mužov.
    Kavitáciu môžu absolvovať vekové kategórie od 18 – 75 rokov.
    Kavitácia je vhodná pre fototypy I-V .

Kavitácia pomáha riešiť uložený tuk v problémových partiách a formuje postavu.
 

                                    

                           

KAVITÁCIOU SA OŠETRUJÚ 

 

TIETO PARTIE TELA: 

    brucho a boky
    stehná (vnútorné, vonkajšie, predná i zadná strana)
    zadok
    nohy (kolená, členky, lýtka)
    predlaktie

                                                          
 
PRIEBEH OŠETRENIA 

OŠETRENIE: 

Odborne zaškolená certifikovaná pracovníčka označí a odmeria ošetrovanú partiu tela, aplikuje špeciálny gél a následne Vám krúživými pohybmi s miernym tlakom ultrazvukovou hlavicou prevedie ošetrenie. Behom ošetrenie môže klient pociťovať mierne poštipovanie, prípadne mravčenie v ošetrovanej oblasti, výnimočne slabé pískanie v ušiach, ktoré po ošetrení pominie. Po ošetrení sa môže vyskytnúť jemné začervenanie ošetrenej oblasti, ktoré po niekoľko minútach pominie.

 

Kavitáciu nie je možne použit pri: 

 

KONTRAINDIKÁCIE: 

Tehotenstvo, kojenie

Chudokrvnosť, zlá tvorba červených krviniek, zvýšená krvácavosť a iné ochorenia krvi

Ochorenia srdca/strojček, aritmia../ 

Onkologické ochorenia.